سوالات متداول

چنانچه در یک دوره آنلاین ثبت‌نام کرده‌اید، برای ورود به اتاق وبینار کافیست از طریق دکمه «ورود | عضویت» و با وارد کردن نام کاربری و گذرواژه خود، در سایت هادیار لاگین کرده، وارد صفحه‌ی دوره مربوطه شوید و روی دکمه‌ی «ورود به اتاق وبینار» کلیک کنید.

در سایت جدید هادیار نیاز به هیچگونه نام کاربری و گذرواژه‌ی مجزایی برای ورود به اتاق وبینار نیست و صرفاً کافیست در سایت هادیار لاگین کنید.

لازم به ذکر است که معمولاً دقایقی پیش از شروع دوره آنلاین، پیامک حاوی لینک ورود برای شما ارسال می‌گردد که با وارد کردن نام کاربری و گذرواژه‌ی سایت هادیار، مستقیماً به اتاق وبینار هدایت می‌شوید.

در صورتی که در یک دوره ثبت‌نام کرده‌اید، برای دسترسی به محتوای دوره (فیلم ضبط شده، اسلایدها و…) کافیست از منوی «دوره‌های خریداری شده» یا از راه‌های دیگر به صفحه دوره مورد نظر مراجعه کرده و از طریق دکمه «مشاهده محتوای دوره» اقدام نمایید.

در سایت جدید هادیار، «برای دوره‌ها و ثبت‌نام‌های جدید» ارائه گواهینامه از طریق سایت و صفحه اختصاصی هر دوره انجام می‌گیرد. به این منظور کافیست پس از برگزاری دوره، در سایت لاگین کرده و از طریق دکمه «دریافت گواهینامه» در صفحه دوره مورد نظر اقدام فرمایید.

لازم به ذکر است که گواهی دوره‌های برگزار شده در نسخه قبلی سایت هادیار، حداکثر 72 ساعت پس از برگزاری هر دوره برای تمام متقاضیان ایمیل گردیده است. برای دریافت گواهی این دوره‌ها لطفاً به ایمیلی که در سایت قبلی هادیار اعلام کرده‌اید، مراجعه نموده و علاوه بر inbox، پوشه‌های تبلیغات (Promotions) و اسپم را نیز بررسی فرمایید.

نکته: ارائه‌ی گواهی دوره‌های برگزار شده در نسخه قبلی سایت هادیار صرفاً از طریق ایمیل بوده و به دلیل فرآیندهای سیستمی مجموعه، امکان ارسال از راه‌های دیگر (واتساپ، تلگرام و…) وجود ندارد.

حداکثر ۳ روز کاری (غیر تعطیل) پس از اتمام دوره، تمام فرآیندهای مالی و اداری ثبت امتیازها از سوی هادیار آکادمی انجام شده و لیست متقاضیان امتیاز بازآموزی برای نظام دامپزشکی ارسال می‌گردد. بنابر این، در حالت معمول نیاز به هیچگونه اقدامی از سوی شرکت کننده نمی‌باشد و در صورتی که مایل به هرگونه پیگیری بعدی در ارتباط با ثبت امتیازها هستید، صرفاً از طریق نظام دامپزشکی استان مسئول در برگزاری و یا سازمان مرکزی اقدام نمایید.

ثبت نهایی امتیازها زمانبر بوده که دلیل آن غالباً به فرآیندهای بخش مالی و آموزش سازمان نظام دامپزشکی ج.ا.ا مربوط است و مشخصاً این فرآیندها از اختیارات هادیار آکادمی خارج می‌باشد.

ثبت امتیاز بازآموزی متقاضیان توسط سازمان نظام دامپزشکی ج.ا.ا، فقط بر اساس لیست ارسالی از سوی برگزارکننده بوده و گواهیِ صادر شده توسط مجموعه، هیچگونه تأثیری در این فرآیند ندارد.