آموزش علوم دامپزشکی

منوهای نصب در پنل مدیریت

محاسبه آنلاین حقوق و مزایای مسئولین فنی دامپزشکی در سال 99

در این بخش از سایت هادیار آکادمی، امکان محاسبه خودکار حقوق مسئولین فنی دامپزشکی از طریق فرم محاسبه گر سایت و به صورت آنلاین فراهم گردیده است.

در مصوبه مورخ 1399.03.31 شورای عالی کار، حداقل مزد روزانه کارگران از تیرماه سال ۱۳۹۹ به بعد، مبلغ 636,809 (ششصد و سی و شش هزار و هشتصد و نه) ریال تعیین گردید. بدین ترتیب حداقل دستمزد ماهانه کارگران از 1,516,882 تومان در سال گذشته به 1,910,427 تومان در سال 99 افزایش یافت و بر این مبنا می‌توان گفت حقوق و مزایای یک کارگر بدون فرزند با حداقل دستمزد در یک ماه ۳۰ روزه، 2,610,427 تومان خواهد بود.

لازم به ذکر است که در جلسه دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸ کمیته دستمزد که زیرمجموعه شورای عالی کار است رقم 4 میلیون و 940 هزار تومان به عنوان حداقل رقم سبد معیشت خانوار 4 نفره کارگری در نظر گرفته شد و به گزارش خبرنگار ایلنا، سبد معاشی که برای کارگران در سال 99 تعیین شده، مصداق بارز خط فقر است!

(قابل توجه آن دسته از همکاران مسئول فنی دامپزشکی که با مبالغی کمتر از تعرفه های ابلاغی مشغول به کار می‌شوند!)

مطلب پیشنهادی:

وبینارهای دامپزشکی با امتیاز بازآموزی

نحوه محاسبه حقوق و مزایای مسئولین فنی دامپزشکی

بر اساس مصوبه شماره 237409/ت 46657ه مورخ 1390/12/2 هیئت وزیران که به استناد ماده 21 قانون سازمان دامپزشکی و ماده 18 آیین نامه نظارت بهداشتی دامپزشکی تنظیم شده است، حقوق و مزایای مسئولین فنی بهداشتی دامپزشکی، ضریبی از حداقل مزد مصوب شورای عالی کار بوده که بر اساس مدرک تحصیلی، سختی کار و ضریب منطقه‌ای متفاوت می باشد.

ضرایب موثر در میزان حقوق مسئولین فنی دامپزشکی

مطلب مرتبط:

تعرفه خدمات کلینیک های حیوانات خانگی در سال 99

خبر جدید خرداد ماه 99 :

افزایش حق مسکن و حداقل حقوق در سال 99

اعضای شورای عالی کار در جلسه 1399/03/17 با تصویب افزایش ۲۰۰ هزار تومانی حق مسکن کارگران موافقت کردند. بدین ترتیب حق مسکن در سال ۹۹ به ۳۰۰ هزار تومان رسید.
از دیگر مصوبات این جلسه افزایش 5 درصدی پایه حقوق بود که موجب افزایش حداقل حقوق از 21 درصد به 26 درصد در سال جاری گردید.

5 پاسخ به "محاسبه آنلاین حقوق و مزایای مسئولین فنی دامپزشکی در سال 99"

 1. تا زمانی که نظام دامپزشکی و اداره دامپزشکی خاصیت نداشته باشن وضعیت همینه حالا شما بگو ماهی 15باید بگیری

 2. همه این رقما دروغه.کارفرما ۳ تومن بیشتر نمیده

  • سلام و درود
   احتراماً دامپزشکان بسیاری رو میشناسیم که حقوق کامل دریافت می‌کنند. پیشنهادات کمتر از تعرفه از سوی (بسیاری از) کارفرماها همیشه هست، به خود شخص بستگی داره که کجا و به چه شیوه‌ای میخواد فعالیت کنه!
   ممنون از حضورتون در سایت هادیار.

 3. باسلام ؛متاسفانه مشاهده می گردد بعضی از همکاران ارزش جایگاه شغلی خود روفراموش می کنند وباحداقل حقوق ماهی ۲ میلیون تومان حاضر به همکاری بابعضی از واحدها وشرکت های تولیدی، خدماتی می کنند که باعث ازبین بردن شان وحرفه خود وهمکاران می گردند.امیداست با نگرشی شخصیت مدارانه درحفظ جایگاه دامپزشکی وارد حوزه کاری گردید.چرا که بیکاری صد شرف بیگاری را دارد.

ارسال یک پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به آکادمی هادیار می‌باشد.