در این بخش از سایت هادیار، امکان محاسبه خودکار حقوق و مزایای مسئولین فنی بهداشتی دامپزشکی (به همراه محاسبه مالیات حقوق، بیمه و سایر موارد در سال 1402) از طریق فرم محاسبه گر سایت و به صورت آنلاین فراهم گردیده است.

صفحه پیشنهادی:

وبینارهای دامپزشکی با امتیاز بازآموزی
دوره جامع طب دام های کوچک
دوره جامع طب حیوانات کوچک

نحوه محاسبه حقوق و مزایای مسئولین فنی بهداشتی دامپزشکی

بر اساس مصوبه شماره 237409/ت 46657ه مورخ 1390/12/2 هیئت وزیران که به استناد ماده 21 قانون سازمان دامپزشکی و ماده 18 آیین نامه نظارت بهداشتی دامپزشکی تنظیم شده است، حقوق و مزایای مسئولین فنی بهداشتی دامپزشکی، ضریبی از حداقل مزد مصوب شورای عالی کار بوده که بر اساس مدرک تحصیلی، سختی کار و ضریب منطقه ای متفاوت می باشد.

ضرایب موثر در میزان حقوق مسئولین فنی دامپزشکی

27 نظر

 1. سعید بیات

  تا زمانی که نظام دامپزشکی و اداره دامپزشکی خاصیت نداشته باشن وضعیت همینه حالا شما بگو ماهی 15باید بگیری

  5 آبان 1399
 2. س

  همه این رقما دروغه.کارفرما ۳ تومن بیشتر نمیده

  3 آذر 1399
  • هادیار آکادمی

   سلام و درود
   احتراماً دامپزشکان بسیاری رو میشناسیم که حقوق کامل دریافت می‌کنند. پیشنهادات کمتر از تعرفه از سوی (بسیاری از) کارفرماها همیشه هست، به خود شخص بستگی داره که کجا و به چه شیوه‌ای میخواد فعالیت کنه!
   ممنون از حضورتون در سایت هادیار.

   4 آذر 1399
 3. محمدرسول سبزئی

  باسلام ؛متاسفانه مشاهده می گردد بعضی از همکاران ارزش جایگاه شغلی خود روفراموش می کنند وباحداقل حقوق ماهی ۲ میلیون تومان حاضر به همکاری بابعضی از واحدها وشرکت های تولیدی، خدماتی می کنند که باعث ازبین بردن شان وحرفه خود وهمکاران می گردند.امیداست با نگرشی شخصیت مدارانه درحفظ جایگاه دامپزشکی وارد حوزه کاری گردید.چرا که بیکاری صد شرف بیگاری را دارد.

  3 آذر 1399
  • هادیار آکادمی

   درود بر شما.

   4 آذر 1399
 4. ستار

  خود نظام دامپزشکی استان که مسئول تنظیم قرارداد هست این قانون رو اجرا نمیکنه که هیچ تازه میگه 3 میلیون خوبه! مسئول فنی که بار حقوقی داره کلی مجور و پروانه به نامش میگیرن و درصورت مشکل مسئول فنی هست که دادگاهی میشه. این چه قانونی هست که خود مجری قانون (نظام دامپزشکی لرستان) اونو انجام نمیده

  3 بهمن 1399
 5. علی

  اگر همکاران گرامی زیر تعرفه قرار داد نبندن
  به راحتی این مبالغ قابل دریافت هست

  وقتی خودمون به رقمهای پایینتر راضی میشیم دیگه چرا تقصیر رو گردن نظام و اداره و …… میندازیم .

  9 فروردین 1400
 6. مهدی چراغی

  سلام. اگر خود مسئول فنی زیر بار نره و قرارداد درست ببنده البته که حمایت نظام و اداره دامپزشکی هم باشه جایگاه دامپزشکان هم بالا میره. بنده شخصا دارم طبق تعرفه میگیرم. دوسال هست که تازه وارد بازار کار شدم و هردوسالش رو دارم طبق تعرفه میگیرم. و کوتاه نمیان اصلا.

  17 فروردین 1400
  • هادیار آکادمی

   درود بر شما… اگه همه اعضای نظام مثل شما برخورد کنن خیلی از مشکلات برطرف میشه.

   17 فروردین 1400
 7. موسی

  قبلا شاید اما امسال با این وضع کشتار مرغ و این کمبودها فک نکنم بشه

  17 فروردین 1400
 8. مهدی

  درود و احترام
  کسی بفکرتون نیست جز خودتون و خدا
  دوستان عزیز گرفتن حقوق پایینتر از این مبالغ یعنی توهین و خیانت به شخصیت خودتان.
  به خودتون احترام بگذارید.
  کارفرما درآمد داره فقط ناله میکنه که قطعا خدا جواب این ناله های الکی را خواهد داد.
  اتحاد داشته باشید
  عزت نفس داشته باشید و به خودتان احترام بگذارید
  به خدا بنده نفسم از جای گرم در نمیاد

  17 فروردین 1400
 9. سبحان

  وقتی توی هر دوقوز آبادی یک دانشکده دامپزشکی آزاد زدن و هرکدوم سالی صد تا دویست تا فارغ‌التحصیل داره علاوه بر دانشکده های دولتی ، شما تا صد سال دیگه بگو دامپزشک نباید زیر بار حقوق کم بره ، نظام که خودش رک و راست به ما گفت دوملیون و نیم تازه زیاده ، همونم کارفرما مرتب نمیده

  19 فروردین 1400
 10. محمد

  تا زمانی که دامپزشک محل درامدش از خود کارفرمایی باشه که داره به کارش نظارت میکنه، نه میشه درست کار کرد نه به اندازه حقوق گرفت. دانشگاه های آزاد و نسبت فارغ التحصیلان به موقعیت شغلی ام بی تاثیر نیست . متاسفانه بیشتر همکاران دامپزشک خانم هستند که فقط مدرک میگذارند و با پول کم راضی می شوند. در نتیجه همه این عوامل ، بازار کاری که کوچک ترین حق دامپزشکان بعد این همه رنجش هست به این وضع فلاکت بار رسیده.

  20 فروردین 1400
 11. محمدامین ایمان زاده

  سلام لطفا تعرفه دریافت حقوق دکتری عمومی در کلینیک ها و بیمارستان های حیوانات خانگی هم بگین

  20 فروردین 1400
  • هادیار آکادمی

   با سلام و احترام

   این مورد به صورت توافقی انجام میشه و تعرفه از پیش تعیین شده‌ای نداره

   24 فروردین 1400
 12. محمد حیدری

  خوبه

  1 اردیبهشت 1400
 13. محمد

  پایه حقوق دامپزشک دکترای عمومی در سال ۱۴۰۰ برای ماه ۳۱ روزه در یک واحد تولیدی که در سایر نقاط قرار میگرد ۱۰۱,۴۱۸,۶۶۵ ریال است این مبلغ بر اساس چند روز مرخصی در ماه است ؟
  و اینکه آیا در جداول برای تک فرزند این عدد لحاظ شده ؟ و اگر مجرد بود باید یک حق اولاد از این مبلغ کسر شود ؟

  2 اردیبهشت 1400
  • هادیار آکادمی

   هیچ واحد تولیدی بدون حضور مسئول فنی مجاز به فعالیت نیست، بنابر این مبلغ روزهای مرخصی به حقوق اعلام شده اضافه شده تا در صورت مرخصی و معرفی شخص جایگزین، مسئول فنی متضرر نشه.

   در ارتباط با فرزند: فیلد تعداد فرزند به صورت جداگانه قرار داده شده و میتونید تعداد فرزند (و همچنین دارای فرزند یا بدون فرزند) رو تعیین کنید تا مبلغ نمایش داده شده متناسب با شرایط شما نشون داده شه.

   2 اردیبهشت 1400
 14. کسرا

  چرا داکت های شستشو و ضدعفونی کامیون تو این لیست نیست؟

  4 اردیبهشت 1400
  • هادیار آکادمی

   متاسفانه این مورد از سوی سازمان نظام دامپزشکی کشور در آیین نامه نظارت بهداشتی تعریف نشده… تا اونجایی که اطلاع داریم شورای نظام دامپزشکی خوزستان در این رابطه پیگیری‌هایی انجام داده، با این وجود هنوز تعرفه مشخصی اعلام نشده.

   5 اردیبهشت 1400
 15. دکتر میلاد

  سلام خدمت همکاران زحمت کش ..بنده دامپزشک کشتارگاه هستم
  اقا این چه کاریه مرغ کارفرما رو معدوم کنیم و بهش گیر بدیم ولی اخر ماه هم توقع پرداخت حقوق کنیم…خنده داره…معلومه که حقوق نمیده…..باید ماهم مثل بقیه ارگان های دولتی بعد از پنج سال قرارداد- رسمی بشیم و حقوق از دولت بگیریم….تا کار نظارت درست انجام بشه…ایا از معلم قرار دادی و نیرو انتظامی و پرستار و پیام نور کمتر هستیم …تمام این دوستان بعد از مدتی رسمی میشن…اما با این کار مهم که سلامت مردم در گروی کار ماست نباید رسمی بشیم و سر تعظیم به خواسته کارفرما فرود بیاریم که ضربه اونو کل جامعه میخوره…افسوس

  12 اردیبهشت 1400
 16. R

  با سلام
  ممنون میشم حق مشاوره دکتر تغذیه فارم که در فارم هم مستقر نیستن و بصورت تلفنی و هفته ای یکبار بصورت حضوری مشاوره میدن هم بفرمایید که چطور محاسبه میشه؟

  15 اردیبهشت 1400
  • هادیار آکادمی

   سلام و درود
   حق مشاوره تلفنی، تعرفه تعیین شده ای نداره… اما به طور کلی برای خدمات مشاوره بهداشتی و ارائه راهکار در سطح گله و خدمات درمانی طیور، بر اساس نوع دام و تعداد راس (یا قطعه در مورد طیور) محاسبه انجام میگیره که اطلاعات و جدول مربوط به این موضوع، خارج از مبحث این بخش از سایته… در صورت امکان، در آینده به صورت مجزا روی سایت قرار میگیره

   باتشکر.

   23 اردیبهشت 1400
 17. دامپزشک

  همین حقوق ها رو یه مکانیک یا صافکار با سوت زدن درمیاره.گچ کار و لوله کش گاز و تعمیرکار لوازم خانگی هم وضع بهتری از دامپزشک دارن.دامپزشکی خوندن و تحصیل تو ایران دیگه صرف نمی کنه.به همت دولت های ایران درس خوندن از بین رفت.

  18 اردیبهشت 1400
 18. علی ابوالحسن یان

  با سلام خدمت همکاران و دوستان عزیز.
  طبق معمول ……………. و مثل بخش ها و جاهای دیگر، قانونی نوشته شده، اجرا نمی‌خواهیم بکنیم از اداره و وزارت خانه و برو بالاتر تا من نوعی…!!!!
  به امید روزی که این اتفاق بیفتد هیچ وقت نمی افته.

  1 شهریور 1400
 19. حمید بلاغی ایالو

  دوستان محترم دامپزشک در وهله اول قرارداد رو طبق تعرفه نظام انجام دهید اینکه بخواهید از روی ترس بیکاری تن به قیمت پایین تر بدهید هم ظلم به خودتان است و هم به سایر همکاران.وهم آینده خود و فرزندانتان.یگی از باهوش ترین دانش آموزان سابق الان شما دامپزشک محترم هستید پس بیشتر به خودتان ارزش بدهید.فکر آینده خودتان باشید با حقوق زیر تعرفه بازنشستگی در حد یک کارگر ساده خواهید داشت فردا یا پس فردا فرزندتان یا پدر و مادرتان نیاز مالی داشتند غبطه میخورید که چرا مزد خودم را درست دریافت نکردم.با هم متحد شوید چون شغل شما در رابطه با درمان بیماری های دام و انسان کمتر از پزشک نیست

  10 مهر 1400
 20. پگاه

  الان خیلی تعرفه ها درست انجام میشه به شرطی که همکاران پشت هم باشن و هیچ وقت یک دکتر دامپزشک خودش دست کم نگیر من مسول فنی هستم و راضیم چون اجازه ندادم حقم پای مال بشه ۶ سال درس خوندیم که اندازه همون زحمت که اگر به دست نیاوردیم لااقل نصفش به دست بیاریم

  25 اسفند 1400

نظرات بسته شده است.