کمپین نوروزی هادیار در راستای انجام مسئولیت های اجتماعی مجموعه و با محوریت «آموزش رایگان دامپزشکی» در نوروز 1402 طراحی شده بود. گزارشی که در دست دارید، خلاصه ای از خدمات ارائه شده در بزرگترین کمپین آموزش رایگان دامپزشکی کشور و میزان استقبالی است که از آن صورت گرفته است.

گزارش کمپین آموزش رایگان دامپزشکی

گزارش بزرگترین کمپین آموزش رایگان دامپزشکی کشور

(در بین شرکت های آموزشی خصوصی)

نوروز 1402

بعضی تصمیم گیری ها دشوار هستند…

برهه هایی در زندگی هست که تحت فشار بسیار زیادی قرار می‌گیریم و ادامه مسیری که انتخاب کرده‌ایم با چالش های زیادی مواجه می‌شود. در همین حین ممکن است ارزش هایی بالاتر و در حد جامعه نمایان شوند که در همان مسیر پرچالش ما، نیاز به توجه بیشتر، تلاشِ مضاعف و حتی از خودگذشتگی داشته باشند!

از یک سو در شرایط بسیار دشواری بودیم و از سوی دیگر میدانستیم در طی 6 ماه گذشته و با توقف فعالیت مجموعه های آموزشی (که به دلایل متعددی اتفاق افتاده بود)، تعلیمات دامپزشکی کشور خارج از سیستم آموزشی دانشگاه ها روال طبیعی خود را از دست داده است.

بنابر این با وجود اینکه ما و سایر مجموعه‌های همکار زیان های مادی و معنوی زیادی طی نیمسال دوم سال 1401 و از جوانب مختلف متحمل شده بودیم، باز هم سعادتمندی خود را در ارتقاء سطح دانش همکاران دامپزشک و پیشرفت دامپزشکی یافتیم. چرا که معتقدیم برای آبادانی کشور می بایست بیش از پیش، دست در دست یکدیگر تلاش نموده، در جایگاه خود و در حد توان، هزینه‌های آن را بپردازیم.

از این رو در شرایط ذکر شده و در روزهای پایانی سال که تقریباً همه‌ی کسب و کارها در فکر برنامه ریزی برای سال جدید و درآمدزایی بیشتر هستند، به شکل فوق برنامه تصمیم گرفتیم تا به واسطه برگزاری بزرگترین کمپین آموزش رایگان دامپزشکی کشور، در مسیری متفاوت برای ارتقاء دامپزشکی کشور پیش قدم شده تا بدین ترتیب علیرغم تمام زیان های ماه های گذشته، فشارهای اقتصادی و هزینه های رو به افزایش، تلاش خود را جهت جبرانِ بخشی کوچک از آسیب های وارده به آموزش مجازی دامپزشکی کشور، به کار گیریم.

دکتر هادی هادی نسب
مدیر و موسس هادیار


کمپین نوروزی هادیار در راستای انجام مسئولیت های اجتماعی مجموعه و با محوریت «آموزش رایگان دامپزشکی» در نوروز 1402 طراحی شده بود. گزارشی که در دست دارید، خلاصه ای از خدمات ارائه شده در بزرگترین کمپین آموزش رایگان دامپزشکی کشور و میزان استقبالی است که از آن صورت گرفته است.

کمپین چیست؟ 

کمپین از یک نیاز و تلاش برای رسیدن به هدفی که آن نیاز را پوشش دهد شروع می‌شود. وقتی وجود یک نیاز، ایجاد یک هدف را به دنبال داشته باشد، حرکتی هدفمند آغاز می‌شود که به طور کلی می‌توان این حرکت هدفمند را کمپین نامید. 

چون کمپین ها بر اساس نیازهای مختلفی شکل می‌گیرند، بنابراین با نمونه های مختلفی از جمله کمپین سیاسی، کمپین اجتماعی، کمپین تبلیغاتی، کمپین آموزشی و … مواجه می‌شویم. 

کمپین در اصل حرکتی هدفمند برای پوشش یک نیاز است. 

در کمپین نوروزی هادیار، طبق برنامه ریزی موارد زیر ارائه گردید:

  • 15 دوره و رویداد آموزشی دامپزشکی، به شکل 100 درصد رایگان

مجموع مدت زمان تمام دوره ها: بیش از 85 ساعت
مجموع هزینه دوره ها، قبل از کمپین: بیش از 2,700,000 تومان
تنوع دوره ها:    حیوانات خانگی و اگزوتیک: 7 دوره   |    دام بزرگ: 5 دوره    |     طیور صنعتی: 2 دوره     |     آبزیان: 1 دوره

  • ارائه 20 درصد تخفیف جشنواره نوروزی برای سایر دوره ها، طبق روال هر سال
  • تخصیص 20 درصد از درآمد جشنواره، برای ارائه خدمات آموزشی رایگان در سال جدید
گزارش کمپین نوروزی هادیار
تصویر لندینگ پیج بزرگترین کمپین آموزش رایگان دامپزشکی کشور

نکته: شرکت در دوره‌های رایگانِ کمپین، برای دانشجویان و فارغ التحصیلان دکتری دامپزشکی نیاز به هیچ پیش شرط خاص و پرداخت وجهی نداشته و همچنین برای بهره مندی از این دوره ها، هیچ اجباری به شرکت در دوره های دارای هزینه وجود نداشت. دسترسی به محتوای آموزشی دوره های رایگان نیز حداقل به مدت 6 ماه و کاملاً مشابه روال همیشگی دوره ها در نظر گرفته شد.

از اهداف مهم کمپین، دستیابی به حداقل 1500 ثبت نام در دوره، در مدت زمان 7 روز (28 اسفند 1401 تا 5 فروردین 1402) تعیین گردید که با توجه به جذابیت دوره ها و تشخیص درست نیاز مخاطبین، این هدف در روز سوم کمپین به دست آمد، اما مطابق برنامه ریزی قبلی، کمپین نوروزی هادیار تا روز هفتم خود ادامه داشت.

بزرگترین کمپین آموزش رایگان دامپزشکی کشور، به روایت آمار:

  • مجموع تمام ثبت نام ها در دوره های رایگان کمپین: 4,404
  • مجموع هزینه دوره های رایگان ارائه شده به شرکت کنندگان:

822,740,000 تومان

  • پیام های دریافتی توسط تیم پشتیبانی در طول کمپین: 153 مورد
    میانگین مدت زمان اولین پاسخ توسط پشتیبانی: 00:08:38
  • بازدید از صفحات سایت در طول 7 روز کمپین: 45,763 بازدید
  • افزایش 6 برابری جستجوی وبسایت هادیار در موتور جستجوگر گوگل، نسبت به 7 روز قبل از کمپین
گزارش کمپین آموزش رایگان دامپزشکی

سخن پایانی

امیدواریم که با خواندن این گزارش کوتاه، جرقه های بزرگی در ذهن شما ایجاد شده باشد؛ جرقه هایی که نه تنها به رشد شما، بلکه به رشد هرچه بیشتر سطح دامپزشکی کشور کمک می‌کنند.

از اینکه توانستیم در بزرگترین کمپین آموزش رایگان دامپزشکی کشور میزبان همکاران دامپزشک و دانشجویان عزیز بوده و دستیابی به اهداف کمپین را نظاره گر باشیم، بسیار خوشنود و خرسندیم.

این اتفاق، شروعی از تغییرات جدید در هادیار بوده و امیدواریم که ادامه بتوانیم افتخار همراهی ارزشمند جمع بیشتری از دانشجویان و فارغ التحصیلان دامپزشکی را داشته باشیم.

نویسنده : هادیار آکادمی اولین وبسایت قانونی آموزش دامپزشکی در ایران